ESTOMED - profesjonalny program stomatologiczny

ESTOMED, to program do obsługi zarówno małych gabinetów jak i dużych klinik stomatologicznych. 

Główne powody, dla których warto wybrać program Estomed:

 • to doskonały produkt za rozsądną cenę, cieszący się zaufaniem wśród stomatologów w całym kraju
 • powstał w oparciu o duże doświadczenie w branży stomatologicznej i stale jest rozwijany z uwzględnieniem uwag Użytkowników, dzięki czemu zawiera funkcjonalności, które znacznie podnoszą komfort codziennej pracy
 • program cechuje się prostą i intuicyjną obsługą oraz szybkim dostępem do wszystkich zawartych informacji oraz szczegółowych statystyk
 • w ofercie dostępne są profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi programu oraz możliwość korzystania ze zdalnej pomocy technicznej.

 

Klienci otrzymują do wyboru cztery wersje programu, od najprostszej do najbardziej zaawansowanej. Siłą rozwiązania jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb kliniki. 

Dostępne wersje programu ESTOMED

 • ESTOMED LITE
  Wersja Lite zawiera podstawowe moduły programu do gabinetu, czyli listę oraz karty pacjentów. Pozwala między innymi prowadzić historię choroby oraz gromadzić i katalogować zdjęcia pacjenta z wielu różnych źródeł. Posiada pełną funkcjonalność karty pacjenta za wyłączeniem rozliczeń. Nie posiada natomiast modułu terminarza.
 • ESTOMED BASIC
  Wersja Basic programu Estomed zawiera wszystkie funkcje znajdujące się w wersji Lite oraz dodatkowo moduły umożliwiające prowadzenie rozliczeń z pacjentami, prowadzenie kasy dziennej.  Moduł „Technicy” umożliwia organizację pracy z pracowniami i technikami protetycznymi.
 • ESTOMED ULTIMATE
  Wersja Ultimate jest pierwszą która zawiera istotnie wspomagający pracę moduł terminarza. W tej wersji Estomed umożliwia prowadzenie grafiku przyjęć praktyki, pracy personelu oraz wspomaga rozliczanie lekarzy oraz asysty. Moduł SMS jest chętnie wykorzystywaną funkcjonalnością która ułatwia stały kontakt z pacjentami oraz minimalizuje liczbę utraconych wizyt.
 • ESTOMED GOLD
  Jest to najbardziej rozbudowana wersja programu. Zawiera w sobie dodatkowe moduły fakturowania, raportów, nagrywania wideo oraz komunikator. Dzięki temu system Estomed staje się w pełni funkcjonalnym narzędziem pokrywającym wszystkie aspekty pracy praktyki. Moduł raportowy oraz fakturowania wspomagają pracę menadżerów przychodni, a moduł komunikatora pozwala na jeszcze sprawniejszy przepływ informacji między gabinetami.

Dodatkowe moduły dostępne w programie ESTOMED

 • Moduł Zgody Pacjenta
  Dzięki modułowi zgód można zapomnieć o stosach dokumentów, które pacjenci muszą podpisywać, a Państwo będziecie musieli składować. W prosty sposób pacjent będzie mógł zapoznać się z przygotowanym wcześniej dokumentem i dokonać cyfrowego podpisu za pomocą ergonomicznego tabletu stworzonego właśnie do tego celu.
 • Moduł NFZ
  Wprowadzony do  programu moduł współpracy z NFZ pozwoli Państwu ewidencjonować wykonane procedury z umowy z funduszem, a następnie wygenerować raport lub wyeksportować plik zawierający wykonane świadczenia.
 • Moduł Magazyn
  Dostępna w programie funkcjonalność pozwala w prosty sposób kontrolować ewidencję oraz zużycie materiałów stomatologicznych.
 • Moduł Synchronizacji danych
  Moduł ten umożliwia zarządzanie wymianą danych między instalacjami programu w wielu oddalonych lokalizacjach z których każda może pracować oddzielnie. Narzędzie umożliwia diagnostykę oraz naprawę typowych problemów dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad synchronizacją danych.
 • Moduł SMS
  Dzięki modułowi SMS możecie Państwo kontaktować się ze swoimi pacjentami w nowoczesny i wygodny sposób. Wysyłanie powiadomienia SMS o wizycie do klienta realizowane jest automatycznie. System ESTOMED sam pamięta, o której godzinie każdego dnia ma wysłać przypomnienie do Pacjenta. Dzięki temu udogodnieniu zaoszczędzicie Państwo swój czas a klienci lepiej będą postrzegać Państwa klinikę.
 • Moduł Grafik On-line
  Moduł On-line pozwala umieścić na stronie www Państwa gabinetu odnośnik dzięki któremu pacjenci będą mieli możliwość wygodnej rejestracji i umawiania wizyt przez Internet do Państwa gabinetu.

Więcej informacji:

     telefon: (22) 663-88-05

     e-mail: janusz.jozefowicz@mkj.com.pl This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it