O nas

Firma „M.K.J.” powstała w 1994 roku jako pierwszy polski producent oprogramowania dla przedsiębiorstw dedykowanego dla Windows. Początkowo zajmowała się produkcją, dystrybucją i wdrożeniami pierwszego polskiego programu wspomagającego pracę firmy przeznaczonego do pracy w środowisku Windows – POLKA dla Windows a od 1997 roku także dystrybucją i wdrożeniami powstałego w tym właśnie roku systemu POLKASQL.

Nowe podejście do technologii informatycznych i nowe wyzwania stojące przed firmami branży informatycznej zmieniły strategię działania firmy, której kluczowym elementem stał się konsulting biznesowo – technologiczny oraz integracja systemów.
Obecnie opierając się na doświadczeniach zdobytych przez lata przy wdrożeniach prowadzonych w firmach różnej branży oferujemy klientom usługi konsultingowe, analizę potrzeb w zakresie systemów do zarządzania przedsiębiorstwem i doradztwo w doborze oprogramowania oraz sprzedaż licencji i wdrożenia programów i systemów z naszej oferty oraz usługi opieki posprzedażnej i serwisu.

Mając w ofercie różnorakie programy możemy sprostać wymaganiom zarówno małej, jednoosobowej firmy jak i organizacji biznesowej o dużo większym stopniu skomplikowania.
Wiemy, że podstawą każdej firmy wdrożeniowej i konsultingowej są ludzie oraz ich wiedza, doświadczenie i umiejętności. Nasi konsultanci posiadają wiedzę fachową z dziedziny informatyki, zarządzania, rachunkowości, a także, co ma niebagatelne znaczenie przy prowadzeniu szkoleń, dydaktyczną i psychologiczną.

Ścisła współpraca z Kancelarią Doradcy Podatkowego pozwala nam na zapewnienie całkowitej zgodności przeprowadzonych przez nas wdrożeń z wymogami formalnymi dotyczącymi prowadzenia dokumentacji finansowej oraz księgowej u naszych klientów.
Możemy pochwalić się wieloma udanymi wdrożeniami i referencjami wielu klientów.

Naszą dewizą pozostaje solidne informatyczne rzemiosło, poparte rzetelną wiedzą i doświadczeniem, choć z dumą możemy powiedzieć, że są wśród nas prawdziwi „artyści” tego zawodu.
Od ponad 20 lat pod tą samą nazwą i pod tymi samymi telefonami. MKJ to firma, do której mogą się Państwo bezpiecznie przyzwyczaić i której mogą Państwo zaufać.

Zapraszamy do współpracy.